Викладачі та студенти кафедри ІКБ відвідали McAfee Cybersecurity Forum на запрошення партнера кафедри компанії BAKOTECH

11:50, 12-02-2020

6 лютого 2020 року відбувся McAfee Cybersecurity Forum - спільний захід компанії-виробника McAfee і BAKOTECH, присвячений актуальним питанням кібербезпеки. В рамках форуму були розглянуті останні тенденції розвитку кіберзагроз в Україні і світі, а також новітні технології та підходи щодо запобігання та виявлення складних цілеспрямованих атак і 0-day загроз.

НА ФОРУМІ БУЛА МОЖЛИВІСТЬ ДІЗНАТИСЯ ПРО:

• Побудову архітектури адаптивної безпеки для запобігання складним і цілеспрямованим атакам згідно рекомендацій провідних міжнародних аналітичних агентств (Gartner, Forrester та ін.)
  • McAfee MVISION — сімейство хмарних продуктів, що забезпечують захист даних і блокують загрози на пристроях, в мережах, в хмарних (IaaS, PaaS, SaaS) і локальних середовищах
  • MVISION Cloud (CASB) — забезпечення захисту інформації на всьому шляху: від пристроїв до хмари (Device-to-Cloud Security)
  • Елементи та підходи до побудови сучасного SOC, ядром якого є система управління подіями інформаційної безпеки (SIEM) з можливістю автоматичного реагування
  • MVISION EDR — ключовий інструмент сучасного SOC для розслідування інцидентів з можливостями моніторингу, виявлення та реагування на складні загрози на кінцевих точках
  • Рішення класу «пісочниця» як ядра системи інформаційної безпеки для захисту мережевого, поштового та веб-трафіку

Спікерами заходу були:

1. Кевін О`Двайер віце-президент McAfee регіону ЕМЕА,
  2. Айзада Кидирбекова територіальний менеджер по роботі з клієнтами McAfee,
  3. Філіппо Сіція регіональний архітектор рішень McAfee,
  4. Іван Яковлєв інженер McAfee,
  5. Мирослав Бондар директор департамент Bakotech Group
  6. Руслан Утченко старший інженер з технічної підтримки проектів Bakotech Group
  7.  Іван Яременко керівник відділу кібербезпеки ITIS
  8.  Дмитро Редчиц інженер з інформаційної безпеки Softlist
  9.  Владислав Радецький Optidata technical lead
  10.  Олександр Поліщук Netwave information security team lead

Захід McAfee Cybersecurity Forum в першу чергу був цікавий ІТ/IБ-директорам, керівникам ІТ/ІБ-підрозділів і інших ІБ-спеціалістам, перед якими стоїть завдання побудови ефективної системи інформаційної безпеки компанії.