«УКРАЇНКИ В НАУЦІ, ЯКИМ АПЛОДУЄ СВІТ»: участь викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності у відкритій конференції

12:55, 12-02-2020

11 лютого 2020 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня жінок та дівчат у науці Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, спільно з Міністерством освіти і науки України, за підтримки компанії L’Oreal у відкритій освітній бізнес-платформі «Academy DTEK» було проведено відкриту конференцію «Українки в науці, яким аплодує світ». Серед учасників – учені НАН України, науково-педагогічні працівники провідних вищих навчальних закладів України і, звичайно, наші викладачі (канд. філос. наук, завідувач кафедри документознавства та інформаційної діяльності С. Петькун; канд. філол. наук, доцент кафедри Л. Стороженко; канд. іст. наук, доцент кафедри О. Шеремета).

Серед ТОП-спікерів:

• Олена Ванєєва – канд. фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник Інституту математики НАН України, переможниця Премії L’Oreal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» у 2018 році;
  • Оксана Крупка – канд. хім. наук, старший науковий співробітник, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Вікторія Саварин – канд. фіз.-мат. наук, асистент кафедри фізики і математики, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького;
  • Катерина Терлецька – д-р фіз.-мат наук, старший науковий співробітник Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, переможниця Премії L’Oreal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» у 2019 році;
  • Валерія Трусова – д-р фіз.-мат. наук, доцент, завідувач кафедри медичної фізики та біомедичних нанотехнологій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та ін.

До обговорення нагальних питань сучасної науки та можливостей займати лідерські позиції у науковій царині долучилися і представниці нашого вишу, акцентуючи увагу на створенні Державним університетом телекомунікацій сприятливих умов та інноваційного освітнього середовища для повноцінного розвитку та самовдосконалення науковця.