Викладачі кафедри МВТ отримали сертифікати від компанії Axis communication

17:22, 17-02-2020

Кафедра мобільних та відеоінформаційних технологій успішно співпрацює з компанією IQ Trading, яка є головним постачальником систем безпеки та відеонагляду від провідних зарубіжних виробників та дистриб’ютором компанії Axis Communications в Україні.

Щоб отримувати нові та актуальні на сьогоднішній день знання в області інформаційних технологій, викладачі кафедри МВТ Дакова Л.В., Плющ О.Г. пройшли навчання на курсах від Axis Communications Academy, яке відбулось в навчальному центрі IQ Trading, що дозволило познайомитися з новітніми технологічними рішеннями галузі відеоспостереження і такими системами як: основи відеоспостереження, оптимізація трафіку при передачі відеоінформаційного повідомлення.

По закінченню курсу, викладачами були виконані тестові та практичні завдання, що підтвердило їх навички і знання при роботі з новітніми технологіями. Учні отримали сертифікати від компанії IQ Trading про проходження курсу навчання Axis Communications Academy Network Video Fundamentals.

Компанія IQ Trading - багатопрофільна дистриб'юторська компанія, яка не тільки надає широкий спектр високотехнологічної та надійної продукції і рішень, а й систематично проводить навчання в сфері комплексних систем безпеки, що сприяє активному розвитку сучасних технологій, просуванню рівня кваліфікації спеціалістів, створює умови для успішної побудови бізнесу. Це – чудова можливість отримувати додаткові знання, необхідні навички та корисну інформацію.