На кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки працюють над втіленням інноваційного змісту навчання в життя

12:57, 27-02-2020

На кафедрі ІКБ 22 лютого пройшов воркшоп, по Offensive Security, в якому були розглянуті сучасні техніки атаки та збору інформації, які використовують в системному пентесті.

Мета воркшопу - показати на практиці, які бувають техніки атак на інфраструктури, а завданням було проникнути у внутрішню мережу через вразливий сервіс, закріпитися в системі та підвищити свої привілегії до адміна.

Також розглянуто методи перенаправляння трафіку з скомпрометованої машини, розшифровки ssh-ключів, та підвищення привілегій через некоректне розмежовування доступу. Більшість студентів справилися з завданням і були задоволені проведеною роботою.