Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вітає з Восьмим березня!

09:16, 06-03-2020

Надіятись, вірити, ждати,

Родинний вогонь берегти,

Коханому серце віддати,

О ЖІНКО, це – Ти.

Якби в нас поцікавилися, де найкращі жінки, ми б без роздумів сказали найкращі, найчарівніші, наймиліші, наймудріші жінки працюють і навчаються в Державному університету телекомунікацій.

ДОРОГІ ЖІНКИ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ!

Кафедра документознавства та інформаційної діяльності вітає Вас з Міжнародним жіночим днем!

Початок весни, розквіт життя в природі, перші сонячні промені, найкращі у світі колеги чоловічої статі... Нехай усе це надихає Вас, ПРЕКРАСНА НАША ЖІНОЧА ПОЛОВИНО УНІВЕРСИТЕТУ, на подвиги – ранкову зарядку, здорове харчування, відвідання театрів, написання наукових статей у Scopus та Web of Sciencе, підготовку до занять з інноваційним змістом, приготування сніданків, обідів, вечері… переліку щоденних жіночих подвигів немає меж!

Дорогі наші, здоров’я, весняного оптимізму, любові!