Щиро вітаємо жіночий колектив кафедри МВТ зі св’ятом весни 8 березня!

21:25, 09-03-2020

Наш жіночий колектив очолює доцент кафедри МВТ – Дакова Лариса Валеріївна. Вона викладає сучасні дисципліни в галузі цифрового телебачення, радіомовлення та відеонагляду. Завдяки вивченню цих дисциплін випускники нашого університету мають можливість працювати на відомих провідних телеканалах України в якості технічних фахівців з обслуговування складної відеоапаратури. Аспірантки нашої кафедри успішно навчаються в аспірантурі, займаються науковою діяльністю, а також розробляють методичні посібники для проведення практичних та лабораторних робіт. Крім того на нашій кафедрі працюють провідний інженер та завідуючі навчальними лабораторіями, які дуже допомагають кафедрі в проведенні навчального процесу. Завдяки активної участі жіночого колективу в начальному процесі на кафедрі МВТ успішно впроваджуються передові інноваційні технології на базі сучасного обладнання.

Бажаємо нашим чарівним жінкам здоров’я, щастя, успіхів в  роботі та натхнення в житті!