Проходження виробничої практики в компанії РОКС

15:22, 10-03-2020

Гарантоване отримання високооплачуваного робочого місця базується на теоретичних знаннях та практичних навичках, які отримують студенти в стінах університету та під час проходження практик в компаніях-партнерах.

Так, в рамках підготовки зі спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи», одним із місць проходження практики є компанія РОКС, з якою кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій підписала договір про співпрацю у січні 2020 року. Студенти 3 курсу групи ТСД-36, Лисих Ігнат і Шуменков Нікіта, стали першими студентами кафедри КСКСТ, які проходять виробничу практику в цій компанії.

Компанія РОКС є офіційним дилером Openbox в Києві та Televes (Іспанія) в Україні, тому студенти мають  змогу ознайомитися із сучасним обладнанням передових компаній-виробників, впровадженням останніх досягнень в області обслуговування абонентських мереж, що, безперечно, має позитивний вплив на формування конкурентоспроможного фахівця галузі телекомунікацій.