Кафедра МВТ продовжує впроваджувати інноваційне навчання разом з компанією-партнером ТРІНІТІ-СБ

22:04, 16-03-2020

11 березня завідувач кафедри МВТ Кравченко Владислав Ігорович разом з доцентом кафедри Даковою Ларисою Валеріївною відвідали офіс компанії ТРІНІТІ-СБ. Керівництво компанії ознайомилось та позитивно оцінило лабораторні та практичні заняття, які викладачі підготували для навчання студентів, і в зв'язку з цим кафедрі було надано сучасне обладнання під тематику дисципліни «Цифрові технології відеоспостереження». Дана дисципліна постійно поповнюється новими матеріалами, втілюється інноваційне навчання, що відповідає вимогам передових роботодавців.

Список наданого обладнання складає: регістратор для IP-камер, 2 сучасні IP камери відеоспостереження, 2 аналогові камери, 2 ІЧ – підсвітки та 2 лінзи. Дане обладнання допоможе не тільки зміцнити престиж кафедри, але і значно підвищити рівень навчання студентів. Також, завдяки даному обладнанню студенти зможуть навчитись проектувати, моделювати та налаштувати систем цифрового відеоспостереження з її подальшою модифікацією і оптимізацією.

Колектив кафедри щиро вдячний керівництву компанії ТРІНІТІ-СБ за надане обладнання та розраховує на подальшу плідну співпрацю!