Windows 11 – конкурент Linux?

11:38, 16-03-2020

Однією з основних дисциплін підготовки бакалаврів спеціальності Комп’ютерна інженерія є дисципліна «Операційні системи», саме тому викладачі кафедри ретельно відслідковують інновації, що стосуються появи нових та вдосконалення існуючих операційних систем.

До кінця 2020 року компанія Microsoft презентує нову операційну систему Windows 11. Нова операційна система буде набагато швидшою за Windows 10. Користувачі можуть розраховувати на посилену систему захисту, нову систему встановлення оновлень і на повністю перероблений зовнішній вигляд.

Досі найвідомішою і популярною серед операційних систем є Windows 10. Її встановили на понад 900 млн електронних пристроїв. Проте ця платформа має багато недоліків. За попередніми даними, операційна система Windows 11 стане найкращою операційною системою, яку будь-коли випускали в компанії Microsoft.

Щоб краще конкурувати з Linux і macOS, Windows 11 буде абсолютно безкоштовною. Нову операційну систему можна буде встановити на будь-який пристрій.

Тож чекаємо на новинку і будемо готові до її запуску.