Впровадження інноваційного змісту навчання до проблеми безперебійних систем живлення, як одна з основ функціонування технічних систем захисту інформації

12:31, 21-03-2020

В наш час стрімкого зростання технологій, новітніх розробок, інтерфейсів  в сфері кібербезпеки, інвестуються великі кошти в сектор IT. Дуже велике значення має забезпечення роботи всієї системи захисту інформації в разі проблем з живленням.

Це може бути просто відключення живлення з технічних причин, а може бути цілеспрямована атака на компанію чи банк, яка планувалась заздалегідь. В разі вимкнення системи живлення всі комплекси захисту миттєво припиняють виконувати свої функції і вся інформація корпоративного чи державного значення стає вразлива до атаки.

На нашій кафедрі  студенти  практично здійснюють розробку технічних систем, які забезпечують функціонування систем захисту інформації в режимі безперебійного живлення на об’єктах інформаційної діяльності.