Участь доцента кафедри УІКБ Якименко Ю.М. в конференції "Центри обробки даних 2020"

17:34, 24-03-2020

5.03.2020р. доцент кафедри "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ)" Якименко Ю.М. взяв участь у щорічному заході журналу Мережі та Бізнес – у 13-й галузевій конференції "ЦОД 2020: бізнес в хмарах".

У конференції взяли участь керівники IТ-підрозділів найбільших українських компаній, що представляють різні сегменти економіки, системні інтегратори, дистриб'ютори, інсталятори рішень, виробники інфраструктурних рішень для ЦОД, обчислювального обладнання, систем зберігання даних і хмарних рішень.

Тематика конференції пройшла за трьома напрямками:

• Послуги КЦОД і хмарні сервіси
  • Системи безпеки ЦОД і хмар
  • Інженерна інфраструктура ЦОД

Були визначені основні ключові інформаційні модулі цього року з кібербезпеки:

• Security Operations System - система управління кібербезпекою ІТ-інфраструктури від S&T Ukraine;
  • приклад реалізації проекту Kyiv Smart City: кіберзахист інфраструктури і сервісів муніципального дата-центру;
  • побудова інженерної інфраструктури ЦОД від світових виробників Schneider Electric, Vertiv, Legrand, Riello, KSTAR;

Найбільший інтерес з управління кібербезпекою представляли доповіді:

• системи безпеки і захисту інформації в ЦОД;
  • безпека даних в хмарі;
  • системи віддаленого управління і моніторингу ІТ-інфраструктури;
  • досвід реалізації проектів ЦОД.

У виставковій експозиції були представлені розробки окремих підсистем і завершенні рішення провідних гравців світового та українського ІКТ-ринку: Schneider Electric GigaCloud Megatrade / Мегатрейд CiscoMSLA Elcore Cloud / AWS Consulting Partner SI BIS LLC, Panduit Vertiv, Alpha Grissin Infotech Ukraine, STULZ, Softprom by ERC, Best Power Ukraine, KSTAR POWER Ukraine, Corning Компания "CMS", Инструменты и приборы

З представниками деяких компаній були порушені питання співпраці кафедри по проходженню практики студентами за фахом кібербезпека.

Отримана на конференції інформація, після її доведення до викладачів кафедри УІКБ, буде використана ними в своїх навчальних дисциплінах.