XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Академічна доброчесність для викладачів та студентів кафедри Інформаційних систем та технологій

18:48, 25-03-2020

Сьогодні викладачі кафедри Інформаційних систем та технологій та студенти кафедри  відвідали он-лайн вебінар від Лариси Семененко, директора науково‐технічної бібліотеки, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» на тему: «Академічна доброчесність».

На меті вебінару було розкриття сутності академічної доброчесності, а саме, наведення правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Слухачі ознайомилися з необхідністю дотримання академічної доброчесності, виявлення ознак порушення академічної доброчесності, чинниками плагіату та способам запобігання проявам недоброчесної поведінки.

Отриманий під час вебінару досвід дозволить викладачам та здобувачам вищої освіти запобігти проявам шахрайства, плагіату, корупції у сфері освіти та науки, особливо під час дистанційного навчання, пов’язаного з ситуацією в країні.
 

Читайте також
Переглядів: 596