Збірник тез доповідей учасників І Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємницька, торговельна, біржова діяльність: тенденції, проблеми та перспективи розвитку»

16:25, 27-03-2020

За результатами І Міжнародної науково-практичної конференції «Підприємницька, торговельна, біржова діяльність: тенденції, проблеми та перспективи розвитку», яка відбулася 11 лютого 2020 року на базі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Державного університету телекомунікацій, було видано збірник тез доповідей учасників конференції.

У збірнику опубліковані результати наукових досліджень з актуальних проблем сучасного підприємництва, аналізу перспектив розвитку біржової торгівлі, організації та ефективного управління торговельною діяльністю.  Матеріали конференції присвячені актуальним фінансово-економічним, організаційно-управлінським та інноваційним аспектам розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в умовах комплексних процесів світової економічної глобалізації та інтелектуалізації діяльності. Досліджено та висвітлено основні механізми забезпечення сталого розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відповідно до ринкових умов інноваційно-інформаційної переорієнтації суб’єктів господарювання.

Матеріали збірника  призначені для науковців, викладачів, докторантів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, фахівців підприємницької, торговельної та біржової сфери, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування.