Вебінар: Весь процес аналізу мережевого трафіку з рішенням IXIA за 60 хвилин

19:44, 30-03-2020

1 квітня в середу о 11:00 відбудеться вебінар від компанії-партнера кафедри BAKOTECH. В рамках дистанційного навчання під час карантину студенти познайомляться з напрямками вендора IXIA, які можуть стати незамінними помічникам при тестуванні мережевої інфраструктури:

• Напрямок Visibility. Його багатогранність і широта застосування.
  • IXIA TAP як максимально простий і безболісний варіант отримання трафіку для аналізу. Апаратні та віртуальні реалізації.
  • IXIA Packet Broker. Трохи більше, ніж агрегатор трафіку. Апаратні та віртуальні реалізації.
  • IXIA Packet Broker як допоміжний інструмент для пристроїв безпеки.

А також ви дізнаєтеся:

• Як явно контролювати дотримання SLA і не залежати від неоднозначності думки кінцевого користувача?
  • Навантажувальне тестування як спосіб визначення необхідної і достатньої продуктивності пристрою безпеки для Вашої мережі.
  • Як розвантажити пристрій безпеки від «рутинної роботи»?
  • Як побудувати комплексну систему збору трафіку для будь-яких систем його аналізу?

Умови участі: безкоштовно, за попередньою реєстрацією

Реєстрація за посиланням: https://bakotech.ua/event/show/611/