Дистанційне навчання під час карантину з іноземними слухачами підготовчого відділення

17:22, 02-04-2020

Сьогодні питання Дистанційного навчання актуальне як ніколи. Дистанційне навчання – це не просто написати у Viber “ вивчити визначення, виконати вправи 1-3”. Тобто - просто дати завдання на самостійне опрацювання – це аж ніяк не дистанційне навчання!

Головне - це уміти правильно організувати роботу – свою та студентів.

Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій активно та продуктивно проводять Он-лайн навчання з іноземними слухачами підготовчого відділення, що дає можливість рухатись вперед у вивченні української мови.

Дистанційна освіта сьогодні розглядається як якісно новий, прогресивний вид навчання, що виник на підставі ідеї відкритої освіти завдяки новим технологічним та  інформаційним можливостям.

Відоме визначення: «Дистанційна освіта - це навчання на відстані. Навчання реалізується завдяки поєднанню поштового, радіо-, телевізійного, електронного зв'язків, телефону і газет за обмеженого безпосереднього контакту того, хто навчається, з викладачем або за повної його відсутності». В основу цього виду навчання покладено самостійну інтерактивну роботу студента зі спеціально розробленими навчальними матеріалами.