Онлайн-навчання з іноземними слухачами підготовчого відділення

19:50, 02-04-2020

У сучасному житті ключем до успіху є ефективна комунікація, а результативні презентації мають вирішальне значення для досягнення успіху в бізнесі. З якої б країни не була людина, якою б мовою вона не володіла сьогодення вимагає від неї уміння гарно говорити, презентувати себе, бути оратором. Виголосити блискучу промову – цілком реально.

Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій, під час карантину навіть у режимі Он-лайн проводять навчання з іноземними слухачами підготовчого відділення з риторики. Адже іноземний слухач у майбутньому студент університету, який повинен уміти красномовно донести інформацію слухачеві.

Ораторське мистецтво або майстерність красномовства цінується з найдавніших часів і до сьогодні. Сучасний політик, керівник чи будь-яка інша публічна особа має володіти цим мистецтвом досконало. Щоб порозумітися одне з одним, людям інколи треба докласти багато зусиль, дібрати потрібні слова.

У сиву давнину майстерним оратором вважали людину, яка має гарну дикцію, чітко та голосно вимовляє слова, вміє вправно користуватися художніми засобами і найголовніше – вміє переконувати.

Ораторское мастерство допоможе будь-якій людині навчитися виступати перед публікою, як професіонал.