Як покращити знання англійської мови безкоштовно

16:59, 07-04-2020

Вивчити навіть одну іноземну мову – завдання не з простих. Володіння англійською мовою – це обов’язкова вимога нашого часу, адже без її знання практично неможливо побудувати успішну ділову кар’єру, а також здійснювати комфортні поїздки до інших країн. Напевно, багато хто погодиться, що це важка праця, яка окрім часу вимагає ще й чималих фінансових вкладень. На сьогоднішній  день, в Державному університеті  телекомунікацій, керівництво закладу та кафедра іноземних мов прикладають чимало зусиль, щоб студенти могли якісно оволодіти англійською  мовою в межах компетенцій  відповідно до обраної спеціальності.

Крім того, вже маючи певну мовну базу, наші студенти можуть розвивати та покращувати свої знання відвідуючи безкоштовні  вебінари , які розміщуються на певних інтернет ресурсах, а також мовні клуби. Одним із таких є  Американський дім у Києві. Він є  передовим центром американської культури, освіти й інформації про США в Україні. В ньому  організовують широкий спектр  заходів: виступи, семінари, кіновечори, дискусійні клуби, мистецькі виставки та концерти.

Наприклад, відвідавши розмовний клуб студент має змогу: спілкування  з носіями англійської мови, своїми однолітками та людьми, які мають досвід знання мови. Відвідувач може користуватися безкоштовно технологіями загального доступу.

Розважальні ресурси в Американському домі спонукають до спілкування, командної роботи, рухової активності та стратегічного мислення.

Існує творчий простір де можна безкоштовно  скористатись:

• 3D-принтерами та 3D-сканером для прототипування;
  • вініловим різаком та термопресом для брендингу;
  • ардуіно та Raspberry Pi 3 контролерами для програмування;
  • міді-клавіатурою для створення та запису музики;
  • комп’ютерами iMac з програмним забезпеченням для 3D-моделювання, програмування, редагування фото та відео тощо.

Як висновок, зазначимо, що маючи мету та бажання щодо вивчення англійської мови існує безліч варіантів з її вивчення та поглиблення, які не потребують додаткових фінансових витрат.

Науково-методичне повідомлення
підготовила старший викладач