Підготовка до захисту бакалаврських робіт на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

12:30, 01-05-2020

Студенти випускного курсу спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» наполегливо готуються до оформлення та прилюдного захисту бакалаврських робіт перед Державною екзаменаційною комісією. Бакалаврська робота є важливим видом науково-дослідної роботи студентів, в першу чергу, базується на проведенні самостійного пошуку інформації, повинна відповідати сучасному стану розвитку космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій.

Студенти кафедри проводять самостійні дослідження, розрахунки, обґрунтовують практичні рекомендації і пропозиції щодо вдосконалення діяльності організацій, установ, підприємств, державних органів із використанням сучасних інформаційних технологій.

Щоб впевнитись у дотриманні правил та принципів академічної доброчесності, викладачі та науковці представляють перевірці на плагіат статті, дисертації, а студенти – бакалаврські роботи.

Перевірка здійснюється відповідно до «Положення про запобігання академічному плагіату у Державному університеті телекомунікацій» шляхом виявлення текстових збігів, що допомагає зробити висновок щодо наявності плагіату. У разі виявлення академічного плагіату у роботах здобувачів вищої освіти, автори змушені будуть нести відповідальність.

Тому на кафедрі КСКСТ усі дипломні роботи завчасно, під керівництвом викладачів, перевіряються на наявність текстових запозичень, що дозволяє оцінити підготовленість студента до самостійного аналізу та викладу матеріалу.

Успішне впровадження інноваційного змісту в частині використання новітніх антиплагіатних програм сприяє якісній зміні системи підготовки, вимагає розробки нових підходів до навчання та викладання на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, створює нові механізми побудови комунікацій між керівниками бакалаврських робіт та студентами, що сприяє формуванню високої академічної культури, носіями якої є здобувачі освіти.