Переваги вступу до магістратури кафедри систем Інформаційного та кібернетичного захисту

16:02, 08-05-2020

На сьогоднішній день на кафедрі систем інформаційного та кібернетичного захисту успішно впроваджено принцип інноваційного змісту навчання. Це дає можливість швидко і якісно впроваджувати форми сумісної роботи та методику дистанційного навчання через глобальне мережеве середовище даних – Інтернет.

Завдяки тому, що студенти магістратури нашої кафедри отримують фахову підготовку в розробці та в проведенні комплексної системи захисту інформації, яка включає в себе п’ять рівнів, то кожного року, кількість студентів, які отримують сертифікати від провідних компаній – партнерів кафедри, зростає на 100%.

На відміну від інших вищих навчальних закладів, студентам нашої кафедри після отримання диплома магістра надається перше високооплачуване працевлаштування у провідних компаніях – партнерів кафедри.