Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій тепер в соціальних мережах!

19:21, 08-05-2020

Сучасні інформаційні технології невпинно розвиваються і посідають важливе місце в суспільному житті молоді.

Кафедра МВТ успішно застосовує засоби спілкування молоді через соціальні мережі для популяризації університету та залучення абітурієнтів до лав студентів нашого вищого навчального закладу.

З цією метою на найбільш поширеній серед соціальних мереж платформі Facebook була створена сторінка МВТ, де відображено основну актуальну інформацію щодо навчання в нашому університеті як майбутніх бакалаврів за спеціалізацією “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення” так і магістрів за спеціальністю “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”. На сторінці висвітлено особливості дисциплін кафедри МВТ, переваги навчання, що базується на основі сучасних інноваційних технологій та компетенцій компаній-партнерів кафедри, в яких майбутні випускники зможуть успішно працювати.  Кожен зацікавлений абітурієнт може ознайомитись з останніми новинами кафедри МВТ та університету,  написати повідомлення та перейти за посиланням на офіційний сайт ДУТ.

Наразі до сторінки Facebook кожного дня активно залучаються абітурієнти яким було надіслано анкети-запрошення для вступу до нашого навчального закладу.