Курсова робота – інструмент підготовки фахівця широкого профілю

16:01, 10-05-2020

Для успішного функціонування підприємств в сучасних умовах найважливішу роль грають інформаційні технології, що дозволяють не лише вирішувати широке коло завдань у сфері автоматизації фінансово-господарської і управлінської діяльності, але і здійснювати комплексну автоматизацію основних технологічних і виробничих процесів. Саме такі компетенції пред'являють компанії-працедавці до своїх співробітників і саме таким компетенціям Державний університет телекомунікацій і зокрема кафедра економіки підприємств і соціальних технологій  навчає студентів економістів.

Виконання курсової роботи студентами 3 курсу спеціальності «Економіка» по курсу «Економічна діагностика і планування» має величезне значення у формуванні творчих умінь і навичок у майбутніх фахівців. Зокрема, реалізовуючи дидактичні принципи систематичності і послідовності, цей вид дослідницької діяльності студентів передбачає поступовий перехід від простіших методів і прийомів дослідження до складніших і комплексних. Широка тематика курсових робіт дозволяє вибрати  напрям дослідження, який э цікавим не лише студентові, викладачеві і кафедрі, а і компанії-працедавцю.

Використання сучасних програмних продуктів для бізнесу і управління (1С Підприємство: 8; бюджетування в прикладному рішенні BAS ERP; BAS: управління торгівлею та ін.), які є в спеціалізованій «Лабораторії цифровізації бізнес-процесів і соціально-економічної діагностики» кафедри дозволяє не лише грамотно провести планово-економічні розрахунки, але і оптимізувати їх на основі сучасного програмного забезпечення. І найголовніше, в результаті виконання курсової роботи студент отримує практично готовий бізнес-план!

Впевнені, що наші економісти, які отримали не тільки професійну підготовку, а й підготовку в області бізнес-інформатики, основ програмування і бізнес-моделювання стануть універсальними фахівцями, професіоналами широкого профілю, з відмінними знаннями в області економіки, фінансів і IT-технологій.

Бажаємо нашим студентам успішного завершення і захисту курсових робіт!