Магістратура: нові можливості для кар'єри маркетолога

09:47, 11-05-2020

В Україні функціонує дворівнева система освіти: спочатку йде бакалаврат, а потім випускник може вибрати магістратуру або ж спробувати працевлаштуватися за фахом. Так, на бакалавраті у вас є можливість отримати загальний базис знань по своєму напрямку.

Магістерська програма «Маркетинг» в Державному університеті телекомунікацій орієнтована на підготовку висококваліфікованих маркетологів, чиї знання і навички формують рівень компетентності, який дозволяє їм самостійно вирішувати завдання маркетингового управління компанією.

Тому, ймовірно, випускник-бакалавр може задуматися які плюси магістратури:

• молоді люди можуть хотіти стати магістрами для отримання додаткових знань. Як правило, навчання в магістратурі поглиблює наукові знання і дозволить удосконалити свої навички в проведенні наукових досліджень;
  • навчання в магістратурі дозволяє здатним магістрантам голосно заявити про себе в наукових колах, щоб згодом побудувати блискучу наукову кар'єру;
  • при навчанні в магістратурі ви цілком можете спробувати себе в ролі викладача;
  • диплом магістра (на противагу диплому спеціаліста) котирується за кордоном, що не менш важливо для людей, які планують працювати в інших країнах.

Як видно з вище написаного навчання в магістратурі в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі «Маркетинг» дає досить багато корисних можливостей для вашого майбутнього, тому якщо ви хочете домогтися блискучої кар'єри, то можете цілком обрати даний шлях для досягнення своєї мети.

Отримання ступеня магістра дійсно відкриває нові горизонти, якими зовсім не гріх скористатися, тому все в ваших руках. Пропотівши ще два роки в університеті, ви цілком зможете отримати добре оплачувану посаду або відкрити свою справу.

https://dut.edu.ua/img/filetypes/pdf.png Щодо реєстрації на ЄВІ

https://dut.edu.ua/img/filetypes/doc.png Заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка

Приймальна комісія працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

Телефон для довідок: (044) 249-25-91, 248-85-93 (факс)

E-mail: pk@dut.edu.ua

Для вступу до магістратури за Освітньою програмою «Маркетинг» Вам необхідно скласти фахове випробування:

1. Єдиний вступний іспит з  іноземної мови!
  2. Іспит зі спеціальності «Маркетинг»

Контрольні дати для вступників на основі ступеня бакалавра та ОКР спеціаліста для здобуття ступеня магістра (денна, заочна форма навчання)

Етапи вступної кампанії

Терміни