Нові курси від Академії Cisco доступні українською

11:09, 11-05-2020

В Державному університеті телекомунікацій досить активно функціонує Академія Cisco. Наші студенти мають чудову можливість в межах навчального процесу пройти підготовку по певному курсу та по завершенню отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, який в наш час є одним з основних чинників успішного працевлаштування.

Щороку кількість сертифікатів, що отримують наші студенти невпинно зростає. Так в 2019 році кількість виданих сертифікатів сягнула 560 і це все в межах навчального процесу.

Всі курси Академії Cisco постійно оновлюються, враховуючи безперервну зміну технологій в IT-галузі.

Одним з перших курсів, який вивчається на першому році навчання на спеціальності Комп’ютерна інженерія є курс Інтернет речей – IoT.

І ось вийшла українська версія курсів Основи Інтернету речей: З’єднання речей (Connecting Things) та Основи Інтернету речей: Хакатон (Hackaton Playbook). Ці курси частина лінійки курсів з ІоТ.

Детально про курс ІоТ можете ознайомитися з портфоліо:  IoT_Портфоліо курсів з інтернету речей

Ми впевнені, що наші студенти, маючи доступ до всіх новинок курсів Академії Cisco та сумлінно навчаючись, отримують сучасні ІТ-компетенції, нові знання та сертифікати і, як результат, високооплачувані робочі місця!