Магістри кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій мають можливість отримати найкращу спеціальність

11:55, 15-05-2020

Незважаючи на ситуацію, що склалась у зв’язку з пандемією, викладачі кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій постійно на зв’язку зі своїми студентами та майбутніми абітурієнтами.

З 12 травня вже розпочалась реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні. Реєстрація триватиме до 05 червня 2020 року. В умовах карантину реєстрація проводиться дистанційно!

З процедурою реєстрації можна ознайомитись на сторінці університету.

Для реєстрації участі в іспитах необхідно надіслати на електронну адресу приймальної комісії комплект реєстраційних документів. А також можна задати будь-які питання стосовно вступу на сторінці Фейсбуку кафедри мобільних та відеоінформаційних технологій за посиланням https://www.facebook.com/mvtdut/.

Адміністратор сторінки Фейсбуку кафедри МВТ обов’язково відповість на всі запитання щодо умов вступу та навчання в магістратурі на нашуй кафедрі.

Приєднуйтесь до нашої спільноти!