Запрошуємо на навчання в магістратурі за спеціальністю 076 «підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

20:57, 15-05-2020

Магістерський диплом – це не тільки ще один привід для батьківської гордості за вас, але і величезний вклад у власний розвиток.

Цей освітній рівень без перебільшень відкриває нові можливості для людини, роблячи її більш конкурентоспроможною на профільному ринку праці. З магістерською освітою у вас відкривається більше професійних можливостей, адже деякі керівні посади можуть обіймати лише особи з магістерським освітнім рівнем. Також для вас завжди будуть відкриті кордони інших країн, адже підтвердивши магістерський диплом в Європі, ви можете отримати закордонний досвід роботи або продовжити освіту за різними дослідницькими програмами.

Диплом магістра  за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» надає масу можливостей і конкурентних переваг:

• магістерська програма спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розроблена відповідно до запитів потенційних роботодавців. Тобто, загальноосвітні дисципліни залишаються в програмі бакалаврів, а на магістрів чекають виключно корисні знання. Це  проявляється у великій кількості вузькоспеціалізованих предметів, вивченні дослідних проектів і практиці;
  • в магістратурі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» велика увага приділяється розвитку інтегрованих навичок, які формують фахівця, який вміє працювати в команді та організовувати її;
  • магістратура за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» – це можливість значно розширити поле своєї професійної компетенції і отримати фактично другу вищу освіту, прийшовши з практично будь-якої суміжної сфери, бо вибирати магістерську програму можна не тільки в тій сфері, яку ви вивчали на бакалавраті!

Запрошуємо до навчання!