21 травня о 15.00 - День відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій в форматі вебінару на тему: «Який з напрямків ІТ обрати»

12:13, 18-05-2020

Ми відповімо на всі питання, навіть на незручні

Шановні абітурієнти!

В четвер, 14 травня 2020 о 19.00 відбувся день відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій, який проходив онлайн на платформі Zoom в форматі вебінару на тему: «Який з напрямків ІТ обрати».

Модератором зустрічі був директор ННІІТ доктор технічних наук, професор Бондарчук Андрій Петрович.

Учасники зустрічі представили спеціальності ІТ-напрямку, а саме:

121 - Інженерія програмного забезпечення - Доктор технічних наук, професор Онищенко Вікторія Валеріївна,

122 - Комп'ютерні науки (Штучний інтелект) – Доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович та доктор технічних наук, професор Трембовецький Максим Петрович

123 - Комп'ютерна інженерія - Доктор технічних наук, доцент Ткаченко Ольга Миколаївна

124 - Системний аналіз – Кандидат технічних наук, доцент Золотухіна Оксана Анатоліївна

126 - Інформаційні системи та технології - Доктор технічних наук, професор Сторчак Каміла Павлівна.

Під час дня відкритих дверей абітурієнти:

• Дізнались, ким зможуть працювати в залежності від свого вибору та на яку заробітну плату зможуть розраховувати
  • Порівняли особливості навчання на спеціальностях галузі знань 12-Інформаційні технології
  • Здійснили онлайн екскурсію аудиторіями ННІІТ.

Нажаль нам не вистачило часу на відповіді та запитання наших абітурієнтів, тому в четвер 21 травня 2020 року о 15.00 ми повторимо вебінар, але вже на платформі Сisco Webex.

Запрошуємо учасників минулої зустрічі та всіх, кому цікава тема, долучитись до нас. Зустріч запланована у двох частинах: загальна інформація про спеціальності, віртуальна екскурсія та відповіді на запитання!

Для участі в заході необхідно пройти реєстрацію!

Запрошення на зустріч Ви отримаєте в день вебінару «Який з напрямків ІТ обрати» на вказану Вами при реєстрації пошту.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Фотографії