Увага! Передзахист бакалаврських робіт на кафедрі МВТ

11:58, 20-05-2020

Шановні студенти навчальних груп ТСД-43, ТСД-48 і РТЗ-51!

Інформуємо вас, що 21.05 та 22.05 буде проведен передзахист ваших дипломних (бакалаврських) робіт.

Передзахист буде проходити дистанційно з використанням програмного забезпечення для комунікації (Google Meet, Skype, Viber та ін.). Для уточнення часу і деталей - обов'язково зв'яжіться зі своїм дипломним керівником!

Нагадуємо, для успішного захисту ваших робіт вам необхідно мати готовий диплом (затверджений вашим керівником, роздрукований і зшитий), а також підготовлені і належним чином оформлені демонстраційні матеріали (презентація, плакати, макети і т.д.).

Передзахист відбудеться в присутності завідувача кафедрою і керівника бакалаврських робіт. Участь студента в попередньому захисті є обов'язковою!

Всі технічні та організаційні питання уточнюйте у ваших дипломних керівників або у завідувача кафедри.

Завідувач кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій Кравченко Владислав Ігорович, тел. 0(63)-801-81-16