XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Вступ 2020: Запрошуємо до магістратури з економіки. Навіщо? І чому в ДУТ?

12:23, 21-05-2020

Багато випускників бакалаврського освітнього рівня різних спеціальностей стикаються з подібного роду питаннями.

Найголовніше багатство в житті, яким володіє кожен з нас, - це СВОБОДА ВИБОРУ! І зараз найголовніше зробити правильний вибір! А який ВІН? Цей правильний вибір?! Сумніви, сумніви, сумніви ...

Отже, перед Вами стоїть вибір, чи варто йти в магістратуру в принципі?!

Наша відповідь: варто! Тому що…

Закінчивши магістратуру, Ви зможете досягти кар'єрних і професійних висот швидше, ніж закінчивши бакалаврат!

У Вас буде можливість залишити свій відбиток у вітчизняній науці, написавши згодом дисертацію і отримавши ступінь PhD! А хто сказав, що тільки у вітчизняній?! ...

І потім! Магістр - це звучить ГОРДО! В усьому світі!

Тепер друге питання: «А чому ЕКОНОМІКА?»

І тут все просто. Все наше життя - ЕКОНОМІКА! Від добробуту нашої сім'ї до добробуту країни, в якій ми з Вами живемо!

Весь світ зараз переживає важкі часи, пов'язані з COVID-19! Вас цікавить, як зберегти і примножити матеріальне благополуччя особисте та Вашої родини в обставинах, що склалися? А якщо Ви вже працюєте, як зробити так, щоб в таких важких умовах процвітало Ваше підприємство і Ваша зарплата, відповідно, була б вище? Для отримання відповідей на ці питання потрібно мати особливе, економічне мислення, яке стає системним і глибоким тільки під час навчання в магістратурі по Економіці!

Тепер залишилося останнє питання! Чому Державний університет телекомунікацій?

Це теж просто! У нашому університеті навчання проводиться на інноваційних засадах. Вони - ключ до підготовки висококласних фахівців для особистісної та професійної реалізації себе в умовах суцільної цифровізації нашого життя! Виходячи з назви нашого університету вже можна зрозуміти, що навчання в магістратурі з економіки приведе Вас в світ високих цифрових технологій. Ви навчитеся глибше розуміти особливості функціонування ІТ-бізнесу з точки зору підвищення його ефективності. Ви як магістри з економіки будете володіти важелями, які сприятимуть розвитку процесів цифровізації всіх сфер нашого життя.

"Яким чином?" - запитаєте Ви. Щоб відповісти на це Ваше запитання ми можемо зустрітися (безпосередньо або on-lie) і поговорити.

Якщо ж у Вас немає сумнівів в тому, щоб отримати звання «Магістра з економіки» в сфері цифрових технологій і Ви готові прийти на навчання до нас, тоді ознайомтесь з особливостями вступу до Державного університету телекомунікацій.

Зверніть увагу: реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме з 12 травня до 5 червня 2020 року включно!

Читайте також
Переглядів: 641