XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Діяльність студентських наукових гуртків «ІТ-маркетолог» та «Scientia potentia est»: «Відеорезюме як інноваційний інструмент пошуку роботи»

16:28, 21-05-2020

На прикінці квітня у дистанційному форматі відбулося чергове засідання студентських гуртків «ІТ-маркетолог» та «Scientia potentia est» на тему «Відеорезюме як інноваційний інструмент пошуку роботи» за участю д.е.н., доцента Н.О. Євтушенко (керівника гуртка «ІТ-маркетолог»), ст.  викладача кафедри маркетингу О.В. Крижко (керівника студентського гуртка «Scientia potentia est») та к.т.н., доцента І.О. Совершенної, а також студентів І, ІІ, ІІІ, IV курсів й магістрів.

Відеорезюме – це креативне резюме! Воно розповість про Вас ще до того, як Ви почнете розмову. Нестандартна подача здивує роботодавця і приверне його увагу. А це вже перший крок до нової роботи! Роботодавець зможе отримати первинне враження про Вас та прийняти рішення про призначення особистої зустрічі. Цей вид резюме допоможе дистанційно шукати роботу не тільки в своєму місті, а й інших регіонах і навіть-за кордоном!

Саме тому керівниками наукових студентських гуртків кафедри маркетингу «ІТ-маркетолог» та «Scientia potentia est» було обрано таку оригінальну тематику,  що б студенти мали змогу правильно користуватися маркетинговими інструментами, та вміли представити свої знання, вміння й можливості роботодавцю у незвичному та нестандартному режимі online.

У дистанційному форматі викладачі кафедри маркетингу разом зі студентами обговорили переваги відеорезюме, зокрема:

  • ролик ідеально підходить для кандидатів з невеликим досвідом роботи, але з грандіозним творчим потенціалом. Паперовий формат резюме у такого кандидата скоріш за все не отримає зворотного зв’язку;
  • резюме у форматі відео відразу підвищує ваші шанси отримати роботу з вищою зарплатнею;
  • відеорезюме розширює коло інформації, яку ви можете надати роботодавцю. Воно не обмежується сухими діловими фразами та друкованим обсягом. У такому форматі у вас з’являється можливість провести репетицію співбесіди та внести творче «я» у ділову презентацію.

Саме тому, викладач кафедри маркетингу та керівники гуртків «ІТ-маркетолог» та «Scientia potentia est» запропонували студентам закріпити знання щодо правил побудови відіорезюме і створити своє власне відеорезюме для майбутнього роботодавця.

Студентів настільки зацікавила ця тема, що виникла ідея провести конкурс «Найкраще відеорезюме студентів-маркетологів 2020». Учасники гуртків мали можливість продемонструвати свої особисті якості, професійні досягнення, підкреслити власні переваги. Саму креативну подачу відеорезюме студентів обирали шляхом голосування, за результатами якого переможцями стали:

  • І місце – Лучкіна Вероніка (Мрд-21)
  • ІІ місце - Поліщук Назар (Мрд-21)

Отже, на засіданні наукових студентських гуртків «ІТ-маркетолог» та «Scientia potentia est» студенти у дистанційному режимі не тільки ознайомилися з основними правилами  побудови «Відеорезюме як інноваційного інструменту пошуку роботи», а й ще, на базі цієї тематики провели конкурс «Найкраще відеорезюме студентів-маркетологів 2020». Під час конкурсної боротьби з’ясувалося, що відеорезюме це хороша можливість наочно показати свої знання й вміння. Адже, за словами американського кінорежисера, сценариста, актора та багаторазового номінанта премії «Оскар» ВУДІ АЛЛЕНА –  «80% УСПІХУ - ЦЕ ВМІННЯ ЗАВЖДИ БУТИ НА ВИДУ!»

Переглядів: 3 483