Майстер-клас як форма організації дистанційного навчання: інтерактивний M.E.Doc

12:23, 23-05-2020

В даний час застосуванню електронного навчання та дистанційних освітніх технологій приділяється все більша увага у всіх ЗВО України. Державний університет телекомунікацій активно впроваджує подібні інноваційні рішення в навчальний процес. Така форма організації навчання дозволяє вирішувати безліч завдань, перед якими безсилі інші форми освіти, а особливо в умовах епідемії.

Майстер-клас цікавий кожному, хто планує використовувати або вже використовує в навчальному процесі популярні прикладні програми. Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності продовжує серію навчальних дистанційних програм. На цей раз, це онлайн майстер-клас із практики застосування програми M.E.Doc студентами другого курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Метою майстер-класу є - продемонструвати необхідність, простоту та ефективність використання інформаційної системи M.E.Doc студентам в процесі навчання, і, освоєння технологій M.E.Doc на практиці. Програма M.E.Doc є практичним доповненням до вивчення дисципліни «Автоматизоване робоче місце підприємця».

Онлайн майстер-клас проводив фахівець з розвитку персоналу компанії LINKOS Group – надійний партнер кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, атестований бізнес-консультант Кім Артем Сергійович.

Були розглянуті можливості застосування інформаційної системи M.E.Doc, а саме: технологічна підтримка прикладних рішень, бухгалтерський та податковий облік, звітність, кадри і оплата праці, юридична підтримка, управління фірмою, база нормативних документів, форми звітних та первинних документів, можливість оцінити в дії процес електронного документообігу.

Артем Сергійович, на високому професійному рівні в інтерактивному режимі, продемонстрував студентам можливості інформаційної системи M.E.Doc, структуру порталу інформаційно-технологічного супроводу. В ході проведення майстер-класу, студенти активно залучалися до роботи - їм задавалися консультативні запитання, які сприяли кращому засвоєнню системи M.E.Doc. Використовуючи функціонал системи, студенти змогли виконати практичні завдання в системі та отримати початкові навички її використання. А саме, освоїти процеси реєстрації підприємства; створення електронних підписів і печатки; формування первинних документів в системі M.E.Doc та їх передачі, використовуючи механізм електронного документообігу.

Крім того, були надані рекомендації щодо пошуку інформації за допомогою вбудованого пошукача, довідників; використання програмних «помічників» та інших корисних інструментів інформаційної системи M.E.Doc.

Студенти отримали загальне уявлення про те, з якими завданнями в реальності стикаються сучасні представники їхньої майбутньої професії і як інформаційна система M.E.Doc може допомогти майбутнім фахівцям у навчанні та подальшій роботі.

Дякуємо Артему Сергійовичу за проведений майстер-клас та з нетерпінням очікуємо на наступні зустрічі!