Шановні бакалаври МВТ!

23:41, 24-05-2020

Інформуємо вас про можливість, і навіть, необхідність подачі вами документів для реєстрації вступу до магістратури Державного університету телекомунікацій! В даному оголошенні буде наведено приклад заповнення анкети і коротка інструкція з подачі документів в електронному вигляді. Порядок реєстрації, навіть не дивлячись на свої обсяги, дуже простий:

1. Роздрукувати заяву-анкету (прикріплена внизу даного оголошення);
  2. Заповнити заяву-анкету (зразок заповнення доступний за відповідним посиланням);
  3. Відсканувати заяву (дозволяється зробити фото, але виключно хорошої якості);
  4. Відсканувати паспорт (1, 2 і 11 сторінки). Також допускаються фото, але хорошої якості;
  5. Відсканувати ідентифікаційний код (допускається фото, але хорошої якості);
  6. Зробити фотографію формату 3х4 в електронному вигляді (допускається зробити фото на телефон і за допомогою графічного редактора обрізати фото по необхідним пропорціям); УВАГА ! Фотографія НЕ повинна перевищувати розмір в 1 Мб!!!
  7. Скан-копія медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для складання ЄВІ);
  8. Скан-копія довідки, виданої за місцем навчання, про планове завершення навчання і отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень). Для бажаючий вступити до нашого університету з інших ВНЗ нашої країни;
  9. Надіслати даний набір документів в електронному вигляді на пошту pk@dut.edu.ua В темі листа ОБОВ'ЯЗКОВО вказати ваше прізвище ім'я та по батькові!;
  10. У разі успішної реєстрації вам прийде екзаменаційний лист з індивідуальним номером та PIN-кодом;
  11. УВАЖНО звірити коректність всіх ваших даних!;
  12. Ввести свої дані на сайті zno.testportal.com.ua/master/login і продовжити реєстрацію із зазначенням місця проведення тесту.

Звертаємо вашу увагу, що терміни реєстрації встановлені з 12.05.20 р по 05.06.20р.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: 063-801-81-16 - завідувач кафедри Мобільних і відеоінформаційних технологій Кравченко Владислав Ігорович і за посиланням.