Курси мережевої академії Cisco

15:15, 27-05-2020

Завдяки Інноваційному змісту навчання, впровадженому ректором у Державному університеті телекомунікацій, студенти отримують якісну теоретичну та практичну підготовку.

Проте крім навчання у межах спеціальності, кожен студент повинен не забувати про самоосвіту, адже це основа саморозвитку та становлення особистості студента.

Корпорація Cisco співпрацює з освітніми установами (зокрема і Державним університетом телекомунікацій), некомерційними і неурядовими організаціями, громадськими центрами, які надають навчальні приміщення, обладнання для комп'ютерних лабораторій і кваліфікованих інструкторів.

Cisco надає інтерактивну навчальну програму, засоби віртуального навчання, освітню підтримку, навчання викладачів і можливості для професійного розвитку інструкторів.

На сьогоднішній день мережеві академії світу випустили понад 4 млн. студентів. Багато випускників успішно працюють в сфері ІКТ в різних областях, а інші застосували отримані ними в мережевий академії знання і підприємницький дух, щоб почати власний бізнес і створити нові робочі місця.

На кафедрі Інформаційних систем та технологій наразі є кілька діючих інструкторів мережевої академії Cisco, які можуть відкрити для студентів будь-який із запропонованих курсів дисциплін.

Тому, якщо у вас з`явились бажання чи необхідність навчатись додатково – звертайтесь до викладачів кафедри.