Засідання міжкафедрального наукового семінару

15:24, 28-05-2020

28.05.2018 року відбулося засідання міжкафедрального семінару по обговоренню дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук:

1. Аспіранта кафедри менеджменту Шмалій Людмили Володимирівни на тему: «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку».

Дисертацію виконано у Державному університеті телекомунікацій.

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Гуздь Олена Євгенівна, завідувач кафедри менеджменту.

Рішення: дисертаційна робота Шмалій Людмили Володимирівни на тему: «Інформаційно-комунікаційне забезпечення економічної безпеки підприємств зв’язку» відповідає вимогам, які висуваються до дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, і рекомендується до захисту на спеціалізованій Вченій Раді за спеціальністю 08.00.04. – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

2. Аспіранта кафедри менеджменту Ващенок Олега Петровича на тему: «Управління ресурсним забезпеченням телекомунікаційних підприємств».

Дисертацію виконано у Державному університеті телекомунікацій.

Науковий керівник – доктор економічних наук, Лазоренко Лариса Віталіївна, професор кафедри менеджменту.

Рішення: дисертаційна робота Ващенок Олега Петровича на тему: «Управління ресурсним забезпеченням телекомунікаційних підприємств» відповідає вимогам, які висуваються до дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, і рекомендується до захисту на спеціалізованій Вченій Раді за спеціальністю 08.00.04. – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).