Успіхи 2020: Студенти кафедри ІПЗ Державного університету телекомунікацій отримали диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»!

12:08, 29-05-2020

Мобільний додаток «Dpass» для замовлення студентських проїзних квитків студентами ЗВО був започаткований як результат виконання одного із завдань на олімпіаді кафедри Інженерії програмного забезпечення, а в лютому 2020 року розширену роботу було представлено для участі в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

З 46 робіт, що були подані студентами з усієї України, робота студентів 3 курсу Державного університету телекомунікацій, групи ПД-31, кафедри Інженерії програмного забезпечення Візера Антона та Слободяника Віталія посіла 4 місце і була відібрана для участі в ІІ турі.

ІІ тур було проведено 27-29 травня 2020 року факультетом Інформаційних технологій Київського національного університету ім. Тараса Шевченка онлайн у зв’язку з карантином в країні. За результатом доповіді з демонстрацією працюючого програмного забезпечення та відповідей на питання, Антон та Віталій посіли ІІ місце.

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення Вітає Антона Візера та Віталія Слободяника з перемогою та бажає студентам кафедри і надалі втілювати свої вміння в потрібне програмне забезпечення! Натхнення та успіху!

Випускників 2020 запрошуємо на навчання на спеціальність 121-Інженерія програмного забезпечення. З нами Ви зможете реалізувати найшаленіші мрії і втілити в життя свої проекти, у Вас буде цікаве і насичене життя завжди!