XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Захист бакалаврських робіт студентів групи БСЗМ-71

16:04, 29-05-2020

До уваги студентів заочної форми навчання! З 16 червня починається захист бакалаврських робіт. Захист відбудеться згідно розкладу з використанням платформи Zoom.

 

ГРАФІК ЗАХИСТУ МАГЫСТЕРСЬКИХ РОБІТ

ГРУПА БСЗМ-71

Комісія № 15

Голова комісії:

завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, Київського національного університету будівництва і архітектури

Хлапонін Юрій Іванович

Заступник голови комісії:

Завідувач  кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

Гайдур Галина Іванівна.

Члени комісії:

доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

Гахов Сергій Олександрович;

доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

Козачок Валерій Анатолійович

Секретарі комісії:

Асистент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

Бржевська Зореслава Михайлівна

Аудиторія 420

Підключитися до конференції Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74027219488?pwd=Q0pvakxRZXVxcmpzUGpLZ3FtNlJCQT09

Meeting ID: 740 2721 9488

Password: 1eXnDk

ПІБ студента

Дата захисту

Час початку захисту

17.06.2020

  1.  

Алексєєв Сергій Ігорович

17.06.2020

9:00

  1.  

Антоненко В’ячеслав Олегович

17.06.2020

9:30

  1.  

Венцурик Віталій Олександрович

17.06.2020

10:00

  1.  

Владіміров Андрій Олександрович

17.06.2020

10:30

  1.  

Гунько Роман Сергійович

17.06.2020

11:00

  1.  

Жуківський Руслан Ігорович

17.06.2020

11:30

  1.  

Ісаченко Анастасія Віталіївна

17.06.2020

13:00

  1.  

Карпенко Олександр Геннадійович

17.06.2020

13:30

  1.  

Коновалов Олександр Геннадійович

17.06.2020

14:00

  1.  

Костюк Юлія Володимирівна

17.06.2020

14:30

  1.  

Кудлій Олексій Олександрович

17.06.2020

15:00

18.06.2020

  1.  

Кузовенкова Ліна Олександрівна

18.06.2020

9:30

  1.  

Курило Олена Василівна

18.06.2020

10:00

  1.  

Лук’янець Валентин Геннадійович

18.06.2020

10:30

  1.  

Максименко Дмитро Андрійович

18.06.2020

11:00

  1.  

Маринченко Антон Геннадійович

18.06.2020

11:30

  1.  

Масютін Олег Вікторович

18.06.2020

13:00

  1.  

Матола Роман Юрійович

18.06.2020

13:30

  1.  

Овчинник Владислав Віталійович

18.06.2020

14:00

  1.  

Панасюк Родіон Русланович

18.06.2020

14:30

  1.  

Пімченко Віталій Сергійович

18.06.2020

15:00

19.06.2020

  1.  

Ранюк Руслан Миколайович

19.06.2020

9:00

  1.  

Ромась Дмитро Романович

19.06.2020

9:30

  1.  

Саливон Олександр Борисович

19.06.2020

10:00

  1.  

Самандрула В’ячеслав Віталійович

19.06.2020

10:30

  1.  

Сергієнко Максим Анатолійович

19.06.2020

11:00

  1.  

Сітніков Денис Едуардович

19.06.2020

11:30

  1.  

Спірін Родіон Олегович

19.06.2020

13:00

  1.  

Тесік Ілля Ігорович

19.06.2020

13:30

  1.  

Ушинська Ольга Павлівна

19.06.2020

14:00

  1.  

Філімонов Роман Олександрович

19.06.2020

14:30

  1.  

Турко Світлана Олександрівна

19.06.2020

15:00

  1.  

Юдінцев Олег Володимирович

19.06.2020

15:30

Читайте також
Переглядів: 433