Навчання кібербезпеці від Академії CISCO на кафедрі Комп’ютерної інженерії

12:29, 31-05-2020

Компанія Cisco - партнер кафедри Комп’ютерної інженерії. Саме згідно компетенцій цієї компанії кафедра реалізує інноваційний зміст навчання, щоб навчити наших студентів практичним умінням та навичкам з можливістю отримання міжнародних сертифікатів в межах навчального процесу, що гарантує нашим випускникам високооплачуване робоче місце.

Викладач кафедри Комп’ютерної інженерії Державного університету телекомунікацій – сертифікований інструктор Академії Cisco - Лемешко Андрій Вікторович активно приймає участь у підвищенні своєї кваліфікації та отримує відповідні сертифікати.

Вітаємо нашого колегу і бажаємо подальших успіхів в отриманні нових сертифікатів!

Відтепер наші студенти мають ще більше можливостей для отримання нових знань та сертифікатів компанії Cisco.

Курс Cisco "CCNA CyberOps" (Cybersecurity Operations) охоплює знання і навички, необхідні для успішного вирішення завдань і обов'язки аналітика безпеки комп'ютерних мереж.

Ви отримаєте наступні ключові навички та знання:

• Використовувати засоби мережевого моніторингу для виявлення атак на мережеві протоколи і служби.
  • Встановлювати віртуальні машини, щоб створити безпечне середовище для реалізації та аналізу загроз кібербезпеки.
  • Розуміти роль і обов'язки аналітика операцій кібербезпеки на підприємстві.
  • Розуміти особливості і характеристики операційної системи Linux з точки зору забезпечення кібербезпеки.
  • Аналізувати роботу мережевих протоколів і служб.
  • Розуміти роботу мережевої інфраструктури.
  • Класифікувати і визначати різні типи мережевих атак.
  • Використовувати різні методи для запобігання шкідливого доступу до комп'ютерних мереж, хостів і даних.
  • Розуміти вплив криптографії на моніторинг мережевої безпеки.
  • Розуміти як досліджувати уразливості і атаки кінцевих точок.
  • Оцінювати оповіщення про мережевої безпеки.
  • Аналізувати дані про вторгнення в мережу для виявлення вразливих вузлів та інших вразливостей інфраструктури.
  • Застосовувати моделі реагування на інциденти для управління інцидентами мережевої безпеки.

Впевнений крок до кар'єри в сфері мережевих технологій спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія!