Викладачі кафедри Системного аналізу надають тільки актуальні і сучасні знання!

14:42, 31-05-2020

В багатьох навчальних закладах студенти скаржаться на те, що викладачі надають їм застарілу інформацію, розказують про методи та технології, які давно вже не використовуються на підприємствах. Або, якщо на лекціях викладають якісь класичні теорії, то потім не можуть надати сучасні практичні кейси для їх використання.

На відміну від багатьох університетів, в Державному університеті телекомунікацій викладачі постійно підвищують свій професійний рівень різними способами. Так, викладачі кафедри Системного аналізу:

• приймають участь у тренінгах, семінарах, форумах та інших заходах від компаній-партнерів кафедр університету;
  • проходять стажування на базі провідних ІТ-компаній;
  • оновлюють вміст навчальних дисциплін на основі актуальних вимог вакансій на посади системного аналітика, бізнес-аналітика, аналітика даних, спеціаліста в галузі Data Science, Big Data, Business Intelligence та інших, що відповідають спеціальності 124 Системний аналіз.

В умовах карантину актуальним стало онлайн-навчання. Тому, деякі викладачі побачили для себе в цьому можливість набути сучасних знань та навичок, використовуючи курси в мережі Інтернет. Це допоможе в подальшому надати студентам більш якісний навчальний матеріал, що відповідає сучасним вимогам ринку.

28 травня старший викладач кафедри Системного аналізу Штіммерман Аксєнія Миколаївна отримала черговий сертифікат. Цього разу – за результатами успішного завершення курсу «Statistics for Data Science and Business Analysis».

Під час цього курсу було розглянуто практичні кейси, присвячені наступним темам:

• як працювати з різними типами даних,
  • особливості та приклади обчислення кореляції та коваріації,
  • різні види розподілів,
  • тестування гіпотез,
  • особливості прийняття рішень.

Опрацювання матеріалів курсу дало змогу застосувати знання у галузі Data Science і Business Analysis у відповідних дисциплінах освітньої програми «Системний аналіз».