Запрошуємо до магістратури за спеціальністю "Соціологія"

18:20, 31-05-2020

Сьогодні людство знаходиться на етапі найбільш динамічного розвитку. Глобалізація, мобільність, розвиток штучного інтелекту, створення і розвиток екосистем - ці та нові соціальні реальності змушують людину швидко реагувати і адаптуватися в нових умовах, формувати відповідні професійні навички. Найбільш актуальними і затребуваними в епоху трансформації суспільства та громадських інститутів стають професіонали в області соціальних технологій. І саме магістерський рівень забезпечує максимальний професіоналізм і глибину практичних знань!

Навчальна магістерська програма, розроблена кафедрою економіки підприємств і соціальних технологій Державного університету телекомунікацій, спрямована на:

• формування професійних компетенцій. Дисципліни магістерської програми «Соціологія» спеціалізовані і орієнтовані на актуальні потреби роботодавців. По завершенню магістерської програми випускники-соціологи володіють спеціалізованими знаннями в галузі соціології, мають досвід проведення власних проектів і соціологічних досліджень. Наявність комплексу професійних компетенцій робить наших випускників-магістрів затребуваними і конкуренто- спроможними на ринку праці.
  • формування спеціальних компетенцій. Тільки магістерський рівень повною мірою розкриває інтелектуальний потенціал студента! Магістри-соціологи окрім поглибленої спеціалізації націлені на розвиток системних, аналітичних компетенцій. Також в магістерській програмі передбачені навчальні курси, які сприяють розвитку інтегральних компетенцій, а саме: приймати рішення, брати на себе відповідальність, проводити аналіз дослідження, здійснювати комунікативні функції. Наявність цих компетенцій дозволяє нашим випускникам відразу після закінчення програми претендувати на керівні позиції в проекті, підрозділі або організації.

Магістерська програма з підготовки «Соціологів» передбачає індивідуальну траєкторію навчання: магістранти мають можливість самостійно вибирати окремі курси, а також мати індивідуальні консультації провідних викладачів.

Реалії сьогодні такі, що більшість магістрантів вже працюють, тому при необхідності вони можуть оформлювати індивідуальний графік навчання.

Магістратура - це рівень повної вищої освіти! Не забувайте про це. Чекаємо Вас, шановні абітурієнти, в стінах нашого Університету! Термін реєстрації закінчується 5 червня 2020 року.