Можливості навчальної лабораторії кафедри маркетингу для формування soft skills у студентів-першокурсників

08:09, 02-06-2020

Навчальна лабораторія кафедри маркетингу знаходиться в аудиторії № 417 і обладнана сучасними комп’ютерами, проектором та дошками.

В цій аудиторії проводяться практичні заняття з дисципліни «Групова динаміка і комунікації». Враховуючи, що ця дисципліна викладається на першому курсі, одним з її завдань є сприяння адаптації здобувачів вищої освіти до нових умов, нового колективу, що є певною стресовою ситуацією, - тож важливо, що в аудиторії створені комфортні умови для навчання, є якісний ремонт,  кондиціонер, штори для затемнення у сонячні дні.

Програмне забезпечення, наявне в лабораторії, використовується для  візуалізації лекцій та відеоматеріалів, показу презентацій студентами. Якісний WI FI дає можливість здійснювати психологічне тестування в он-лайн режимі, використання аудіо та відеоматеріалів з Інтернет -ресурсів.

Крім того, інформаційно-комунікаційні технології лабораторії застосовуються як засоби автоматизації контролю навчальної діяльності, тестування  та психодіагностики.

Таким чином, наявна матеріально-технічна база лабораторії дозволяє сформувати у здобувачів вищої освіти soft skills - навички, які допомагають нам взаємодіяти і добре ладити з іншими,  а саме:

• ефективної командної роботи, узгодженості та згуртованості командних і групових дій, оптимізації процесів комунікативної взаємодії;
  • успішних комунікацій в професійному контексті, управління динамікою професійної взаємодії та групових дискусій;
  • студенти вчаться створювати власний імідж, керувати саморозвитком, самовдосконалюватися, представляти результати своєї діяльності,
  • успішно долати стрес, запобігати конфліктних ситуацій та таким чином, отримати додаткові конкурентні переваги на ринку праці.