Cisco Webex Meetings, як платформа для попереднього захисту - досвід кафедри Інженерії програмного забезпечення

07:56, 05-06-2020

2-5 червня 2020 на кафедрі Інженерії програмного забезпечення відбувся попередній захист дипломних робіт студентів денної форми навчання, які здобувають ступень бакалавра, на платформі Cisco Webex Meetings.

Сервіс Cisco Webex Meetings – платформа для відеоконференцій, зручна і проста у використанні, багатофункціональна, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. До сервісу наш університет отримав безкоштовний доступ від компанії Cisco для полегшення умов роботи під час карантину на 90 днів ще в березні 2020. Викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення пройшли навчання, організоване компанією Cisco, почули досвід колег з інших Університетів, щодо використання Cisco Webex Meetings.

Особливо зручним виявилось те, що посилання на заплановану подію надійшло на електронну скриньку всім членам екзаменаційної комісії та відобразилось у кожного в календарі. Що було дуже зручно для студентів, це те, що не потрібно було реєструватися на платформі. За отриманим запрошенням студенти легко приєдналися до онлайн зустрічі. Кожен студент презентував своє наукове дослідження, продемонстрував робоче програмне забезпечення, отримавши статус доповідача на платформі Cisco Webex Meetings. Марафон попереднього захисту тривав 6, 11 та 9 годин. Жодного збою, все чітко та надійно!

Платформу для захисту та екзаменаційної сесії кафедрою ІПЗ обрано! Це буде Cisco Webex Meetings.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення висловлює щиру подяку компанії Сisco, надійному партнеру Державного університету телекомунікацій, за надану можливість використовувати платформу Cisco Webex Meetings.

5 способів спростити роботу за допомогою Cisco Webex Teams