Науковий пошук молодих учених

10:21, 06-06-2020

Вже традиційним для кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій є організація і проведення Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Дорожня карта інформаційно-телекомунікаційної галузі України». Незважаючи на складні умови карантину, 28 травня наукова подія відбулась в форматі он-лайн за участі 86 студентів з 6 країн світу: Казахстан, Латвія, Німеччина, Польща, Словаччина, Чехія та шести міст Україна: Дніпро, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Львів, Суми.

Доповіді молодих науковців були презентовані на секціях:

• Економіка сучасних підприємств: вітчизняний та закордонний досвід;
  • Соціальні технології в умовах інформаційного суспільства;
  • Розвиток інформаційно-телекомунікаційної галузі: тенденції та традиції;
  • Актуальні проблеми управління підприємствами в умовах цифрової економіки.

На конференції було розглянуто сучасні соціально-економічні проблеми розвитку підприємств інформаційно-телекомунікаційної сфери в умовах цифровізації та діджиталізації суспільних відносин.

Незважаючи на новий формат, он-лайн-конференція відбулася в дружній атмосфері та здоровим дослідницьким азартом, притаманним молодим дослідникам.

Вітаємо учасників конференції з інтерактивним дебютом презентації наукових доробків та бажаємо творчого натхнення й дослідницької наснаги!  З матеріалами ІІ Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Дорожня карта інформаційно-телекомунікаційної сфери» можна ознайомитися за посиланням.