Обмеження у зв’язку з епідеміологічною ситуацією не є перепоною для проведення заліків в Державному університеті телекомунікацій

10:25, 06-06-2020

Епідемія корона-вірусу COVID19 в України накладає певні обмеження на суспільне життя та бізнес процеси в країні. Це стосується і вищих навчальних закладів, одним з яких є наш з Вами Державний університет телекомунікацій.

Але на кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій знають як навчати студентів та приймати заліки в таких умовах. На допомогу приходять сучасні телекомунікаційні технології, та такі відомі програмні продукти як Скайп, Вайбер та інші. Так, нещодавно викладач кафедри Плющ Олександр Григорович провів залік з іноземної мови професійного спрямування (ІМПС) в учбовій групі ТСД-43 у новому форматі з урахуванням індивідуальних умов випускників-бакалаврів кафедри. Студенти, що знаходяться в столиці України та добре себе почувають, по черзі з застосуванням засобів особистого захисту відвідували кафедру і складали залік особисто на безпечній дистанції. Ті ж студенти, які або знаходяться за межами Києва, або хоч трохи відчувають себе погано, складали залік дистанційно с застосуванням програмного продукту Вайбер.

Це перший такий досвід складання заліків і, як виявилося на практиці, дистанційний метод має багато переваг. Студенти економлять час на подорож та складають залік тоді, коли їм зручно. Викладач, в свою чергу, має набагато більшу гнучкість у плануванні свого особистого розкладу дня.

Колектив кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій планує зібратися після закінчення періоду заліків, іспитів та захисту кваліфікаційних робіт щоб обговорити та узагальнити практику дистанційного навчання та опрацювати рекомендації на майбутнє.

На кафедрі Мобільних та відеоінформаційних технологій ми гнучкі та сучасні у підходах до навчання, знаємо що потрібно сучасним студентам і вчимо цьому. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів до навчання на нашій кафедрі. Незважаючи на «вірусні» або інші перепони, ми з Вами разом будемо крокувати до світлого майбутнього!