Як захистити корпоративну мережу при віддаленій роботі працівників як впровадження інноваційного змісту навчання

08:48, 07-06-2020

У зв’язку з переходом більшості компаній на віддалений режим роботи, підвищились ризики для конфіденційності корпоративних даних. Зловмисники намагаються використати недоліки захисту системи для втручанні в корпоративну мережу. Електронна пошта залишається найпопулярнішим об’єктом для поширення загроз, з використанням програм-вимагачів.

Фахівці кафедра систем інформаційного та кібернетичного захисту пропонують шість правил, яких варто дотримуватись, зоб захистити корпоративну пошту:

1. Не натискати на посилання та не завантажувати файли, відправлені з невідомої раніше електронної пошти.
  2. У разі отримання листа нібито від офіційної організації, перевірте адресу електронної пошти відправника на офіційному веб-сайті.
  3. Не відкривайте підозрілі повідомлення з привабливими корпоративними пропозиціями.
  4. Не здійснюйте замовлення у неперевірених компаніях. Спочатку перевірте їх реальне існування, ознайомившись з відгуками.
  5. Використовуйте надійне рішення для комплексного захисту робочих станцій корпоративної мережі від фішинг-атак, програм-вимагачів, шпигунських програм та інших загроз.
  6. Забезпечте захист електронної пошти за допомогою хмарної пісочниці, яка використовує методи машинного навчання для виявлення та блокування нових та раніше невідомих загроз.

Студенти нашої кафедри працюють в цьому напрямку, та вивчають нові технології і методи захисту корпоративної мережі.