Microsoft представила новий суперкомп'ютер, що займається розробкою ШІ

12:42, 09-06-2020

Дорогий абітурієнт, кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе приєднатися до нашої команди для освоєння сучасних технологій, які ще вчора були фантастикою, а завтра стануть невід'ємною частиною нашого життя.

Звичайно ж мова йде про штучний інтелект. А конкретніше, про створення однієї з найбільш передових компаній - Microsoft, яка завжди відчуває вітер змін в міжнародній економіці, і її суперкомп'ютер, який за заявою Microsoft, входить в п'ятірку найпотужніших комп'ютерів у світі...

Кафедра штучного інтелекту пропонує своїм студентам отримати унікальні знання про  таку сучасну технологію, як штучний інтелект,  без якої зараз не справляються жодна з галузей життєдіяльності сучасної держави.

Для реалізації всього, що було задумано, компанія Microsoft створила новий суперкомп'ютер для некомерційної дослідницької організації OpenAI, серед засновників якої є - Ілон Маск. Про це компанія оголосила під час онлайн-конференції для розробників Microsoft Build і написала в своєму блозі.

Процесор суперкомп'ютера складається з 285 000 ядер. Він також має 10 000 графічних процесорів (GPU), пропускна здатність його мережі - 400 гігабіт на секунду для кожного GPU-сервера. Він знаходиться в хмарі Microsoft Azure, так що має доступ до датацентрів і сервісів Azure.

У Microsoft вважають, що створення суперкомп'ютера для OpenAI - це перший крок до розробки та навчання наступного покоління моделей штучного інтелекту. Планується, що в результаті моделі Microsoft Turing і ресурси суперкомп'ютерів будуть доступні через служби Azure AI і GitHub, а розробники зможуть використовувати ці можливості для розвитку власних проектів.

Це лише мала частка того, де може бути застосовний Штучний Інтелект. І кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій зможе допомогти оволодіти не тільки однією з найбільш затребуваних професій, а й написати свою особисту сторінку в історії інформаційних технологій.

Приєднуйтесь до нашої команди, щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.