XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Чому варто вступати в ДУТ: думки студентів

15:44, 11-06-2020

Британському письменнику, історику, публіцисту, філософу Томасу Карлейлю належить вираз: «Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки». Уперше із величезним зібранням різноманітних та цікавих книжок та документів я зустрілася на роботі у мами – провідного бібліотекаря. Це окремий світ, який може розповісти багато цікавого, навчити чомусь новому. Отак я прийшла до вибору майбутнього фаху…

Зараз я навчаюся за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Уже минуло майже два навчальних роки…

Коло моїх уявлень про обраний життєвий шлях неймовірно розширилося. Ну, наприклад, з точки зору термінології документ - це засіб фіксації певним чином на спеціальному матеріалі інформації про факти, події, явища об'єктивної дійсності та розумової діяльності людини. І, як виявилося, документи використовуються у всіх сучасних галузях, а значить працювати я зможу теж практично у всіх галузях… Це і органи державного управління та місцевого самоврядування, приватні компанії, фінансові установи, бібліотеки, архіви, наука – список незлічений!

Моя спеціальність – це дуже перспективний і цікавий напрямок діяльності. Дехто з моїх знайомих каже, що я папірці буду перекладати все життя, пилюкою дихати... Вони, мабуть, уявлення не мають про електронний документообіг, який дедалі більше використовують в сучасних установах, організаціях, на різних підприємствах. А ми в університеті досконало вивчаємо системи електронної документації.

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – прямий шлях працювати на розвиток міжнародних відносин, оскільки більшість країн світу здійснюють обмін електронними документами за однаковими протоколами, та і чотири роки навчання фахової іноземної точно тобі в цьому допоможуть!

Я маю всі підстави пишатися обраним фахом та Університетом, в якому навчаюся!

Приєднуйтеся:)

Марина Дубовчук, студентка групи ДЗД-21

***

Про Державний університет телекомунікацій я подумав буквально в останній момент, після ЗНО. І для мене, особливо на фоні КПІ, КНУ ім. Т. Шевченка або Могилянки, цей ДУТ здавався просто «третьою ногою». Коли до нас у школу приходили з профорієнтацією і рекламували його, мені було відверто байдуже.

Але минув час, настало літо, і настав час думати про те, куди вступати. І тут я згадав про ДУТ. Подивився інформацію в інтернеті, подивився фото і зрозумів, що це саме те, що мені потрібно!

І я вважаю, що не помилився.

Адже за 2 роки моя думка, що цей універ вартий витраченого часу, тільки зміцнилася - я отримав набагато більше гарних вражень, ніж спочатку припускав.

Людям, які планують здобувати вищу освіту і бажають робити це на території України, я сміливо, без докорів сумління, можу порекомендувати ДУТ.

Адже цей університет дає студентам низку переваг:

  • зручне розташування. У трихвилинній близькості знаходяться магазини, піцерія, ларьок з смачною шаурмою (повірте, це дуже важливо для студентаJ) і тихий затишний парк. Також в цьому районі знаходяться вокзал, метро та автобуси, що їдуть в будь-яку частину Києва. Навколо багато зелені й пішохідних зон;
  • стан будівель і технічне забезпечення. Університет має гарний ремонт. У кабінетах світло, чисто, там стоїть сучасне обладнання, на якому приємно працювати;
  • розуміючі викладачі. Вони кваліфіковано пояснюють матеріал і добре винагороджують за успіхи. Викладачі можуть увійти в твоє становище і проявити людяність. І така ситуація не тільки на моїй кафедрі. Всі мої друзі і знайомі також добре відгукуються про своїх викладачів;
  • творча реалізація. В актовому залі постійно відбуваються виступи і концерти. Студенти, які мають творчі задатки, можуть взяти участь в таких заходах і здобути популярність і, можливо, корисні знайомства, які допоможуть в майбутньому побудувати кар’єру.
  • кар’єрні перспективи. Говорячи вже про перспективи після випуску, то ДУТ теж може похвалитися «тузами в рукаві». Наприклад, співпрацею з CISCO, HP, Huawei Academy та іншими мастодонтами IT-індустрії. Але ж у цих компаніях є багато хороших робочих місць, і в тому числі, пов’язаних з моєю майбутньою спеціальністю – «Інформаційно-аналітична діяльність та зв’язки з громадськістю». Крім того, тут протягом усього навчання студенти вивчають англійську мову та мають можливість практикуватися на провідних базах практики, що дуже важливо при подальшому працевлаштуванні…

Так що на Вашому місці я б відразу після ЗНО ніс документи в приймальну комісію Державного університету телекомунікацій. Ви не пошкодуєте про свій вибір!!!

Тимур Савенков, студент групи АЗД-21

Переглядів: 6 551