Показники якості магістерської роботи у розрізі інноваційного змісту навчання кафедри МВТ

20:58, 11-06-2020

Затверджені положення університету щодо інноваційного змісту навчання кафедри обумовлюють побудову навчального процесу у тісній співпраці із компаніями-партнерами спираючись на технології та компетенції їх виробництв:

• практична підготовка студентів проводиться на підставі компетенцій компаній наших партнерів ­роботодавців, з якими кафедрами укладено договори про співпрацю;
  • половина занять проводиться практично;
  • для забезпечення якості проведення практичних занять на кожній кафедрі створена сучасна навчально-­лабораторна база на основі обладнання останнього покоління компаній­-партнерів кафедри, а також сучасних програмно­-апаратних комплексів і програмного забезпечення;
  • випускник, для виконання вимог компетенцій компаній­ роботодавців, оволодіває необхідними теоретичними знаннями і практичними вміннями та навиками їх здійснення.

Реалізація зазначених положень визначає рівень якості магістерських робіт кафедри орієнтовані на конкретні компанії-партнери. Під керівництвом доцента кафедри Пархоменка В.Л. проведені науково-дослідні роботи за темою “МЕТОДИКА ПРОЕКТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ СИСТЕМ РАДІОЗВ’ЯЗКУ З ВИКОРИСТАННЯМ АЛГОРИТМУ ДУБЛЮВАННЯ ОСНОВНИХ КОМПОНЕНТІВ”. Розроблена та досліджена в даній роботі методика проектування обладнання систем радіозв’язку з використанням алгоритму дублювання основних компонентів, її основні положення та результати апробовані при створенні, модернізації конкретних інформаційних систем.

Крім того, опубліковано результати наукових досліджень у фаховому журналі «Зв'язок» та впроваджено їх у телекомунікаційну систему виробництва, що визначило показники якості виконаної магістерської роботи з даної теми.

АПРОБАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ:

1. Публікація статті - Метод забезпечення надійності доставки інформації у телекомунікаційній системі / В.Л. Пархоменко, А.С. Щепак, С.А. Мрожик // «Зв'язок». – 2020.
  2. Впровадження у виробництво – Акт про впровадження результатів науково-дослідної роботи на тему:  «Метод моделювання процесів обробки інформації телекомунікаційної системи», Кафедра Мобільних та відеоінформаційних технологій, Навчально-науковий інститут Телекомунікацій, Державний університет телекомунікацій.