Узагальнюємо та систематизуємо знання з дисципліни «Дискретні структури» в формі відкритої лекції доцента кафедри ІПЗ Негоденко О.В. в умовах дистанційного навчання

10:18, 15-06-2020

Фундаментальні дисципліни, до яких входить і дисципліна «Дискретні структури», є базисом комп'ютерних наук. Для узагальнення і систематизації знань з усіх тем доцентом кафедри Інженерії програмного забезпечення,
к.т.н. Негоденко О.В. в умовах дистанційного навчання за допомогою платформи  Cisco Webex Meetings, проведено відкриту лекцію для студентів першого курсу груп КНД11, 12,13. Дана лекція «Інтуїтивне поняття алгоритму і його уточнення в моделі Тьюрінга» об’єднує всі теми заданої дисципліни і дозволяє систематизувати всі знання при розв’язанні задач. Відповідно до розробленого в університеті Інноваційного змісту навчання, кожна тема дисципліни має відповідати компетенціям майбутніх роботодавців, таким, як:

• здатність використовувати професійно профільовані знання й практичні навички з фундаментальних дисциплін в інформаційних процесах;
  • здатність застосовувати знання у практичних ситуаціях;
  • застосування і розробка алгоритмів на математичній мові.

В свою чергу, тема «Інтуїтивне поняття алгоритму і його уточнення в моделі Тьюрінга» спонукає до абстрактного мислення, аналізу та синтезу.

Фотографії