Результати захисту в Державному університеті телекомунікацій на кафедрі УІКБ магістерської дипломної роботи студентами групи УБЗМ-71

17:23, 17-06-2020

11 та 12 червня 2020 року в аудиторії 401 на кафедрі "Управління інформаційною та кібернетичною безпекою "”(УІКБ)  відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами навчальної групи УБЗМ-71.

Голова ДЕК: Чумаченко Сергій Миколайович. Завідувач кафедри інформаційних технологій Національного університету харчових технологій д.т.н с.н.с.

Секретар ДЕК: Ковальчук Вікторія Віталіївна. Завідувач навчальною лабораторією кафедри УІКБ.

Члени ДЕК:

1. Легомінова Світлана Володимирівна. Завідувач кафедри УІКБ, д.е.н., доцент.
  2. Щебланін Юрій Миколайович. Доцент кафедри УІКБ, к.т.н, с.н.с.
  3. Мордас Ірина Василівна. Доцент кафедри УІКБ, к.е.н., доцент.
  4. Якименко Юрій Михайлович. Доцент УІКБ, к.в.н., доцент.

Результати захисту магістерських дипломних робіт

Відмінно 95(А) – Костенко В.С., Самосюк В.В., Андрусієнко В.Ю., Муржа П.І., Алексєєнко М.В.

Відмінно 90(А) – Воробйов О.Ю., Коваль Т.А., Ільніцький А.Ю., Попов В.С., Kpiвєнковa Г.М., Хімей О.І.

Добре 85(В) – Іванченко Б.Т., Довбешко В.С., Іванов Б.К., Лукашук М.Ю., Величенко В.О., Величенко Л.О.

Добре 80 (С) – Якушев І.А.

Добре 75(С) – Бородин Р.Р., Кавун А.В., Клименко О.І., Шак Д.О.

Задовільно 70(Д) – Жижура Г.О.

********

Шановні студенти навчальної групи УБЗМ-71!

Професорсько-викладацький склад кафедри «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» щиро вітає  студентів з успішним захистом магістерських  робіт і бажає найкращих  успіхів  в застосуванні і поглибленні набутих знань - в подальшій життєвій та професійній діяльності!

З повагою до Вас колектив кафедри.