Державний університет телекомунікацій – впевнений крок у майбутнє!

12:19, 19-06-2020

Отже… Наступив момент, який може радикально змінити життя!  Момент вибору майбутньої професії!

Якщо ти намагаєшся йти вперед, не зупиняючись, до реалізації своїх найсміливіших мрій?!... Якщо саме зараз ти плануєш своє життя?!..

Тоді Державний університет телекомунікацій стане надійною платформою для стрімкого стрибка в майбутнє!

Батьки з дитинства нам нав’язують свої думки, мріють, що ми досягнемо того, що їм не вдалося, тобто бажають нам «щастя»! А ми прислуховуємося до їх побажань і робимо вибір майбутнього під їх впливом. Але,  не зважаючи на це, треба мріяти і досягати того, що подобається тільки вам!

Кожен рік влада йде нам на зустріч і, як і минулого року, так і цьогоріч абітурієнти можуть подати аж 15 заявок! Це дозволяє обрати свій Університет і сміливо крокувати в майбутнє!

Не варто зациклюватися на ЗНО і забувати про друзів! Потрібно жити на повну, щоб насолодитися дитинством, але при цьому не зробити помилок  на шляху до омріяної мети!

Я вже студентка другого курсу спеціальності «Економіка» Державного університету телекомунікацій. Однією з головних причин мого вибору є те, що університет, в цілому, і кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій зокрема, використовують новітні технології навчання, мають висококваліфікованих викладачів, використовують сучасні, оснащені аудиторії і, головне, плідно співпрацюють з підприємствами-партнерами ІТ -сфери.

В університеті ви можете познайомитися з популярною течією – це комп’ютер і програмування, зустріти відомих журналістів із різних телеканалів (наприклад, я зустріла Анну Олітську!), відомих провідних спеціалістів з ІТ-сфери, пройти курси програмування або вивчення англійської мови на професійному рівні. Вас радісно зустрінуть всі викладачі та куратори і допоможуть вирішити всі проблеми.

Другою причиною мого вибору є місцезнаходження  університету. Це – центр Києва. Дуже близько знаходиться Хрещатик, всі цікаві історичні місця та розважальні  центри. Тобто, ви можете і навчатися, а у вільний час - мати час для себе!

Державний університет телекомунікацій – це впевнений крок у твоє майбутнє, а спеціальність «Економіка» - твій свідомий вибір!

Дубовець Ганна,
студентка 2 курсу