«Якщо докласти максимум зусиль, з ДУТ все можливо!» Вітаємо студентів групи МНЗ-51 з успішним захистом бакалаврських робіт

08:45, 19-06-2020

Протягом 17-19 червня на кафедрі менеджменту працювала екзаменаційна комісія для захисту бакалаврських робіт фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» зі спеціальності «Менеджмент» заочної форми навчання.

Ще на одну карєрну сходинку піднялися  студенти освітньо-професійної програми «Менеджмент», підтвердивши свої знання та загальну компетенцію успішним захистом бакалаврських робіт. Кафедра організовано, завзято та успішно перевірила рівень та багаж засвоєних знань новоспечених бакалаврів-менеджерів.

Зрештою, найбільш урочистою частиною захисту була заключна зустріч всіх здобувачів освіти, голови та членів екзаменаційної комісії для проголошення результатів!

Пишаємось тим, що кожен проявив старанність, наполегливість, організованість! Приємно спостерігати, що здобувачі вищої освіти за 5 років навчання отримали не тільки безцінні професійні знання та корисні фахові навички, а й впевненість, вміння працювати в команді, висловлювати особисту думку та самостійно приймати важливі рішення!

Вже по завершенню підсумкових результатів, староста МНЗ – 51  Коваленко Олена відзначила:

– Хочеться висловити слова вдячності від всієї групи і від себе особисто!!! Було складно, але все ж під керівництвом кваліфікованих викладачів ми дійшли до маленького але все ж таки фінішу! Ще п’ять років  назад коли я вступала, я була рада що я студентка  кафедри менеджменту в Державному університеті телекомунікацій, яку очолює вже багато років д.е.н., професор Гудзь Олен Євгенівна  і зараз  я з впевненістю можу сказати що я ні разу не пошкодувала про свій вибір!!!

В цілому, майбутнім випускникам бажаємо у такому ж дусі скласти  вступні випробування на освітній рівень «Магістр»,  та чекаємо в магістратурі рідного університету!

Фотографії